Pronajímáte

nemovitost

Jak pronajímat se ziskem

a minimem starostí?

K tomu budete potřebovat INFORMACE, STRATEGIIČAS.

Když je pronajímání přehlídkou finančních ztrát

Co udělají téměř všichni, kteří se rozhodnou pronajmout nějakou nemovitost? Pár fotek mobilem, čtyři věty popisu, "hození" do inzerce a pronájem prvnímu zájemci (a někteří ani s nimi nepodepíší žádnou smlouvu). Chyba. Velká chyba.

Jestliže přesně nevíte, jak a komu nemovitost pronajmout a myslíte, že to nějak dopadne, tak často prostě nedopadne. Mnohdy také se stává, že nájemce po sobě nechá nedobytný dluh, zničenou nemovitost a naštvané sousedy.

Nájemce má ze zákona mnohem větší práva než pronajímatel a názor, že výměna zámku všechny potíže vyřeší, je na míle vzdálen pravdě.

Prostě přehlídka ztrát na všech frontách.

Čím lépe se připravíte, tím lépe pronajmete

Abyste pronajímali se ziskem a s minimem starostí, je nutné se ještě před první prohlídkou pečlivě připravit, vypracovat si detailní plántoho se při hledání nájemníků držet. Budete pak mít o hodně jasnější výběr i rozhodování.

Pokud to neuděláte, můžete nemovitost pronajmout někomu, kdo vás bude stát jen čas, peníze a spoustu nervů.

Pronajímání nemovitostí je dlouhodobý proces, při kterém musíte zjišťovat, vyhledávat, prověřovat, vyjednávat, kontrolovat, udržovat. Můžete se učit věci metodou pokus omyl, ale pečlivá příprava vám pomůže.

3 nejdražší chyby při pronájmu nemovitosti
Ivana Dobiášová

stáhněte si eBook ZDARMA

3 nejdražší chyby při pronájmu nemovitosti

Pronajímání vám může jít buď hladce nebo se můžete nevědomě dopouštět spousty chyb.

Ať už jsou to zákazy chování zvířat nebo trvalého pobytu nájemce, ale i takových, které vás v konečném důsledku stojí spoustu peněz. O času a nervech ani nemluvě.

V tomto eBooku jsem pro vás sepsala nejčastěji podceňované situace, kterých se pronajímatelé dopouštějí. A vy se jich můžete vyvarovat.

Kontakt

Nevíte si rady nebo máte obavy, že pronájem nemovitosti nezvládnete sami? 

Zavolejte mi na +420 773 919 991