Kupujete

nemovitost

Jak koupit tu nejvhodnější nemovitost

za co nejvýhodnější cenu?

 

K takovému nákupu budete potřebovat strategii, informacečas.

Když je hledání přehlídkou ztraceného času

Co udělají téměř všichni, kteří se rozhodnou koupit nějakou nemovitost? Jdou na sreality. A tam projíždí inzeráty, co by se asi tak hodilo, líbilo nebo bylo finančně dostupné. Vidí ruiny nebo strašné fotky a takový inzerát mnohdy ani neotevře. Pak narazí na krásné fotky nebo dokonce vysněnou lokalitu a už frčí na prohlídku. Chyba. Velká chyba.

Jestliže přesně nevíte, co chcete koupit a myslíte, že chozením na prohlídky to zjistíte, může se stát, že uvidíte x nemovitostí, ale výsledek bude nula. Nebo se vám bude nějaká líbit, ale druhý den už bude pryč.

Mnohdy také se stává, že makléř nebo prodávající vám nedá o nemovitosti všechny informace a nákup takového bytu nebo domu pro vás může být velké riziko a musíte hledat dál. Prostě přehlídka ztraceného času.

Čím lépe se připravíte, tím lépe koupíte

Abyste koupili tu nejvhodnější nemovitost za co nejvýhodnější cenu, je nutné se ještě před první prohlídkou pečlivě připravit, vypracovat si detailní plántoho se při hledání držet. Budete pak mít o hodně jasnější výběr i rozhodování.

Pokud to neuděláte, můžete koupit předražený ležák, který vám vnutí šikovný obchodník. U šatů nebo obleku to tak nevadí, u nákupu nemovitosti je to průšvih.

Byt nebo dům můžete koupit za týden, ale také za půl roku. Po celou dobu budete vyhledávat, prohlížet, prověřovat, vyjednávat, kontrolovat. Prostě další zaměstnání na čtvrt úvazku, kde se můžete učit věci metodou pokus omyl, ale pečlivá příprava vám pomůže.

3 nejdražší chyby při koupi nemovitosti
Ivana Dobiášová

Stáhněte si eBook ZDARMA

3 nejdražší chyby

při koupi nemovitosti

Koupě nemovitosti vám může jít buď hladce nebo se můžete nevědomě dopouštět spousty chyb.

Ať už proto, že nejste na nákup připraveni nebo podceníte rizika, které vás v konečném důsledku stojí spoustu peněz. O času a nervech ani nemluvě.

Sepsala jsem pro vás nejčastěji podceňované situace, kterých se kupující dopouštějí. A vy se jich můžete vyvarovat.

Kontakt

Nevíte si rady nebo máte obavy, že nákup nemovitosti nezvládnete sami? 

Domluvte si schůzku na +420 773 919 991