Jak nemít chaos v zájemcích o pronájem? Zapisujte si.

Začnete inzerovat svůj byt a začne vám zvonit telefon. Někdy více, někdy méně. Možná byt pronajmete druhému nebo třetímu zájemci. Ale taky jich můžete mít 20 nebo 30.

Jak se v nich vyznat a neztratit přehled?

Jestliže již máte za sebou několik prohlídek, možná mi dáte za pravdu, že po takové páté nebo šesté návštěvě se vám údaje o zájemcích začínají plést. A to nemluvím o hotové katastrofě, kdy Vám ze dne na den umře telefon.

Už když jsem začínala prodávat reality, bylo mi jasné, že si musím najít systém evidence, jinak se těch údajích utopím. Stačilo, když mi po sobě zazvonilo několik neznámých čísel a chytla jsem nerva. Po pár pokusech jsem systém našla.

Jste tabulkový typ?

Nevím, jak Vy, ale já si musím zapisovat. A protože miluju tabulky a Excel vymysleli přímo pro mě, jednoduchý přehled zájemců si můžete stáhnout pod článkem.

Možná si říkáte, se že žádným papírováním nebudete zatěžovat a jen vás to zdrží. Ale věřte mi, po desáté prohlídce je chaos v zájemcích zaručen. Určitě je Vaším cílem vybrat toho nejvhodnějšího zájemce. A ten může přijít třeba až na 15. nebo 20. prohlídku.

Co Vás může při nabízení pronájmu potkat a na co se připravit si můžete také přečíst na http://ivanadobiasova.cz/telefony-zvoni-v-deset-vecer-aneb-na-co-se-pripravit-pri-pronajmu-bytu/.

Přeji Vám šťastnou ruku při výběru.

Iva

Ivana Dobiášová
Specializuji se na zastupování kupujících nemovitostí. Mým cílem je pomáhat vám orientovat se v celém procesu a koupit výhodně a bez komplikací. Napsala jsem pro vás eBook zdarma 3 nejdražší chyby při koupi nemovitosti. Majitelům investičních nemovitostí zajišťuji kompletní správu. Napsala jsem pro vás eBook 4 nejdražší chyby při pronájmu nemovitosti. Můj příběh si přečtěte zde.>>
Komentáře
  • 3 nejdražší chyby při koupi nemovitosti
  • 4 nejdražší chyby při pronájmu nemovitosti
  • Nejnovější příspěvky
  • Potkejme se na Facebooku